Image

Aktuality, zprávy z činnosti MAS Holicko

Sousedská kampaň: "Musíme si pomáhat" - Cesta k posílení lokálního podnikání

Aktuality pátek, 22 březen 2024

V duchu hesla "Musíme si pomáhat" přichází na scénu Sousedská kampaň, inovativní iniciativa vytvořená Naše company, s.r.o. do které se zapojila Místní akční skupina Holicko. Tento projekt reprezentuje vzájemnou spolupráci a podporu, které jsou klíčové pro rozvoj a prosperitu lokálního podnikání na Holicku a jeho okolí.

Záměrem Sousedské kampaně je nabídnout živnostníkům a malým až středním podnikům marketingové poradenství a plán na míru zdarma a podpořit tak jejich růst. Zároveň chce posílit komunitního ducha mezi podnikateli, což je zásadní pro vytvoření silné, vzájemně podpůrné podnikatelské sítě.

Tomáš Heller, jednatel Naše company s.r.o., podtrhl význam společného úsilí: „Iniciativa Sousedská kampaň představuje náš závazek podporovat podnikatele v našem regionu. Sousedská kampaň je důkazem, že společně můžeme překonat výzvy a vytvářet prosperující podnikatelské prostředí.“

„Smyslem MAS Holicko je rozvoj regionu, kdy cílíme na veřejný i soukromý sektor.  Podnikatelské subjekty podporujeme jak formou individuálních dotací, tak i vytvářením partnerství ať již v rámci značení kvalitních regionálních produktů KRAJ PERNŠTEJNŮ a nebo v oblasti cestovního ruchu založením turistické oblasti Pardubicko. Proto jsem ráda, že se v území našel nový iniciátor, který na naše kroky volně naváže, a prostřednictvím svých aktivit nám pomůže budovat prosperující podnikatelskou komunitu na Holicku,“ uvedla ředitelka MAS Holicko Michaela Kovářová.

Sousedská kampaň, jako iniciativa Naše company, která získala podporu a zapojení MAS Holicko, očekává, že se stane katalyzátorem růstu a inovace. Cílí na to, aby nejen pomohla podnikatelům v oblasti marketingu a strategického plánování, ale také aby podněcovala silnější vzájemnou spolupráci a podporu v rámci podnikatelské komunity.

"Musíme si pomáhat" není jen fráze – je to přesvědčení, které za iniciativou stojí. Pokud to zní jako něco, co by vám nebo vašemu podniku mohlo prospět, neváhejte a připojte se.

Připomínáme, že Sousedská kampaň je sice otevřená všem, ale místa jsou omezená. Máme prostor jen pro 20 podnikatelů a čas tiká, protože nabídka končí za dva měsíce od startu.

Více informací o Sousedské kampani se dozvíte na webových stránkách: https://www.nasecompany.cz/sousedska-kampan

Naposledy změněno 22. 03. 2024

Média

Kalendář aktualit

« Červenec 2024 »
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        

Aktuality

Footer Logo

MAS Holicko, o.p.s.
Holubova 1
534 14 Holice
IČ:275 11 448
Datová schránka: 8ueebbq

Adresa kanceláře

 
 
MAS Holicko, o.p.s.
Náměstí T. G. Masaryka 1096
534 01 Holice
(ve dvoře mezi Policií ČR a Úřadem práce)
 

Zůstaňte s námi