Image

DOBROVOLNÝ SVAZEK OBCÍ HOLICKA

Od roku 2000 působí v regionu Dobrovolný svazek obcí Holicka, který umožňuje jak sdílení zkušeností, tak i realizaci společných projektů 17 obcí z Holicka. Prostřednictvím meziobecní spolupráce zlepšují životní podmínky svým občanům.

MÍSTNÍ AKČNÍ SKUPINA HOLICKO

MAS Holicko, o.p.s. byla založena v roce 2006 za účelem rozvoje regionu, a to nejen na úrovni obcí, ale i na základě zapojení dalších subjektů jako jsou podnikatelé, neziskové organizace a aktivní občané. Jejím hlavním cílem je rozvíjet Holicko prostřednictvím podpory projektů, které vybírají právě lidé, kteří v regionu žijí, kteří jej znají a vědí, co region potřebuje.

MíSTNÍ AKČNÍ PLÁN ROZVOJE VZDĚLÁVÁNÍ

Společným plánováním a sdílením aktivit zlepšujeme kvalitu vzdělávání v mateřských a základních školách ve SO ORP Holice.

 

 

HOLICKO SOBĚ!

Podporujeme lokální ekonomiku. Objevte, co všechno se u nás v regionu vyrábí, nabízí a koná. Najdete tu místní řemeslníky, výrobce a poskytovatele služeb z celého Holicka.

PODPORA SOCIÁLNÍ OBLASTI NA HOLICKU

Přibližujeme sociální služby občanům. Ve spolupráci s partnery poskytujeme konkrétní pomoc neformálním pečujícím, podporujeme seniory a rodiny s dětmi. Podílíme se na komunitním plánování sociálních služeb.

MAPOVÝ PORTÁL HOLICKA

Zajímá Vás, kde najít dětská hřiště, přírodní zajímavosti nebo místní pamětihodnosti? Podívejte se na projekty, které mohly být uskutečněné díky podpoře MAS Holicko.

Footer Logo

MAS Holicko, o.p.s.
Holubova 1
534 14 Holice
IČ:275 11 448
Datová schránka: 8ueebbq

Adresa kanceláře

 
 
MAS Holicko, o.p.s.
Náměstí T. G. Masaryka 1096
534 01 Holice
(ve dvoře mezi Policií ČR a Úřadem práce)
 

Zůstaňte s námi